Home Politike FOTO/ Ironia e ish-kryeministrit: “2018, viti shqiptar i drogës”, mirëmëngjesi nga piktori...

FOTO/ Ironia e ish-kryeministrit: “2018, viti shqiptar i drogës”, mirëmëngjesi nga piktori …

0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ironizuar mëngjesin e sotëm Edi Ramën dhe nismën e tij për shpalljen e vitit të Skëndërbeut.

Ai ka publikuar një foto me një tekst ironik për ‘2018, viti shqiptar i drogës, kanabisimit dhe krimit shtetëror’.

‘Një mirëmëngjesi nga piktori dixhital për Skënder-buçin e Spiropalit!’, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në Facebook.

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.