FOTO-LAJM/ Belind Këlliçi i përgjigjet Veliajt: Vezët janë simbol, ti meriton burgun

0

Kreu i FRPD-së, Belind Këlliçi, ka reaguar pas deklaratave e të bëra nga kryebashkiaku Erion Veliaj, i cili sulmin me vezë e krahasoi me sulmet e ISIS.

Në reagimin e tij, Këlliçi i kujton Veliajt se vezët janë simbol,i, por në të vërtetë kryebashkiaku meriton burgun pasi është një vrasës.

Postimi i Këlliçit:

Vezët janë simbol sepse Erion Veliaj i çertifikuar si vrasës meriton burgun.

Blerja e drejtësisë me kulla dhe lekë nuk do të zgjasë shumë. Vrasja e Arditit është vepër e jotja Erion Veliaj dhe s’do ta harrojmë derisa sa drëjtësia të vendoset në vend

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.