Foto/ Lori Hoxha bën “xing” me këtë këngëtare të njohur

0

Ato janë dy nga personazhet e njohur të shoëbizit shqiptar që shpesh i shohim edhe në pjesën e tyre estetike.
Këtë herë kemi një “xing” në veshje mes trashëgimtares së Top Channel Lori Hoxha dhe këngëtares Nora Istrefi.

Këngëtarja e ka përdorur këtë fustan seksi për klipin e saj të ri, ndërkohë Hoxha e ka ekspozuar në një nga postimet e saj të shumta në rrjete sociale. Cilës prej vajzave i rri më mirë ky fustan?

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.