FOTO/ Stresi ka një mesazh për Taulant Ballën

0

Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla, është shndërruar në një nga personazhet më të përfolur të javëve të fundit në të gjitha edicionet e lajmeve.

Dhe shkak për këtë sigurisht nuk është puna e tij në kuvend, por kronika e zezë ku ai shfaqet herë pas herë si protagonist, sidomos në këto të fundit çështjet “Babale” dhe “Xhisiela”.

Kjo ka bërë që të plasin ironitë në rrjetet sociale. Një ndër at është e Arkimed Lushaj, i njohur më shumë me emrin e artit si Stresi, i cili duket se ka dashur t’i japë një mesazh.

Në faqen e tij në Instagram reperi kontraves shqiptar ka publikuar një fotomontazh, ku e shfaq deputetin e Partisë Socialiste shtatzënë.

Çfarë ka dashur të thotë Stresi më këtë, ajo mbetet ende për t’u parë….

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.