FOTO/ Stresi ndodhet në burg, por Kejsi i bën dhuratën më të bukur

0

Kejsi, e fejuara e Stresit, gjatë gjithë kësaj periudhë të vështirë që reperi po kalon, teksa ndodhet ende i arrestuar, i ka qëndruar pranë dhe e ka treguar hapur të gjithë dashurinë që ka për të.

Ajo së bashku me familjen e saj besojnë në pafajsinë e tij dhe presin që së shpejti të lirohet.

Gjithashtu Kejsi ka lajmëruar të gjithë se ka hapur një blog ku do të rrëfeje më shumë nga vetja.

Ajo ka ndarë 10 gjëra që askush nuk i dinte më parë për të dhe në mes të tyre ka zbuluar pasionin për pikturën, duke vizatuar portretet e njërëzve më të dashur të saj, Stresit dhe atë të babait të tij.

’Nuk jam Pikaso, por marrë kënqësi kur krijoj portretet të njërëzve që dua’ ka shkruar ajo në postim.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.