Home Aktualitet FOTO/ Tiranë, vrasje në zonën e ‘Bllokut’

FOTO/ Tiranë, vrasje në zonën e ‘Bllokut’

0

Dyshimet për burrin e gjetur të pajetë në zonën e ish “Bllokut” në kryeqytet mbrëmjen e sotme, janë se ai është vrarë.

Në trupin e viktimës është dalluar një shenjë, që dyshohet se mund të jetë shkaktuar nga qitja e një arme zjarri.

Policia po verifikon për një makinë tip BMW që është parë pranë vend-ngjarjes.

Dyshohet se personi është qëlluar sapo ka dalë nga vetura e tij dhe autorët janë larguar me një BMW të zezë.

Disa persona janë shoqëruar.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.