FOTO-VIDEO/ Momenti kur çahet kordoni i dytë i policisë, protestuesit marshojnë drejt aeroportit të Kukësit

0

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Kukës, ku do të mbajë fushatë elektorale në bashkitë e këtij qarku.

Ndërsa Rama është nisur drejt Kukësit, ka ndodhur një përleshje mes protestuesve dhe policisë.

Më poshtë mund të shihni momentin kur protestuesit çajnë kordonin e dytë trë policisë, pothuajse pa asnjë rezitencë nga këto të fundit, të cilat duket se po ndjekin një taktikë te ndryshme nga Shkodra.

Në këto momente protetsuesit i janë drejtuar aeroportit, por nuk ka informacion sa forca policore janë atje dhe nëse do të lejojnë sërish çarjen e kordonit…

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.