Futbolli shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-futbollisti i mirënjohur i Kombëtares

0

Sporti shqiptar në zi. Ish-futbollisti i Dinamos dhe i ekipit tonë Kombëtar, Vasillaq Zëri, ndahet nga jeta në moshën 66-vjeçare.

Ish-lojtari i Kombëtares vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë.

Vasillaq Zëri ka qenë “Nderi i Futbollit Shqiptar”, titull i dhënë nga FSHF-ja.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.