Home ShowBiz Gjërat që duhet sakrifikuar për jetën mbretërore

Gjërat që duhet sakrifikuar për jetën mbretërore

0

Secila vajzë në jetën e saj ëndërron të martohet me një princ – por vetëm disave ëndrrat u bëhen realitet.

Meghan Markel arriti ta bënte këtë pavarësisht nga fakti se ajo vjen nga një familje e zakonshme dhe se kishte qenë e martuar më parë.

Por duke qenë pjesë e familjes mbretëore, Meghan duhet të sakrifikojë shumë gjëra nga jeta e saj.

S’ka më llogari në rrjetet sociale

Edhe selfiet janë të ndaluara

Madje edhe autografet

Kufizimet në rroba dhe makeup nuk mungojnë

E ka më mirë të mos i shpreh ndjenjat në publik.

Nuk mund të votojë

Duhet ta harrojë karrierën e saj si aktore

Poashtu lëvizjen e vetme nëpër rrugë

Çdo krishtlindje duhet ta kalojë në familjen mbretërore

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.