Home Sport Godet arbitrin me shishe, shpëton me një përqafim

Godet arbitrin me shishe, shpëton me një përqafim

0

Një futbollist egjiptian e llogariti keq pasimin e shishes së ujit te një shoku i tij dhe goditi arbitrin anglez Mark Clattenburg.

Al Sayed shpëtoi nga kartoni i kuq duke i kërkuar shumë falje gjyqtarit të takimit, madje edhe duke e përqafuar atë.

Arbitri i famshëm anglez bëri shaka duke i nxjerrë karton me gjasme.

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.