Hazard imiton Sterling, VIDEO bëhet virale në rrjetet sociale

Hazard imiton Sterling, VIDEO bëhet virale në rrjetet sociale

0

Përveç talentit në futboll, Eden Hazard është një imitues shumë i mirë dhe këtë e tregon në çdo momente, teksa talljet bëhen virale.

Gjatë nxehjes para ndeshjes me Ëatford, Hazard është filmuar duke imituar Raheem Sterling dhe mënyrën unike të ecjes së tij.

Kjo nuk i ka shpëtuar syrit të tifozëve, që e kanë filmuar menjëherë 28-vjeçarin.

Embedded video

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.