Home ShowBiz I dashuruar si kurrë më parë, Eno Popi fotografohet me bukuroshen shtatzënë

I dashuruar si kurrë më parë, Eno Popi fotografohet me bukuroshen shtatzënë

0

Dashuria e tij e gjatë prej vitesh me Atena Palin,e dhe pse nuk është kurorëzuar me një dasmë të madhe mediatike, është bekuar me një fëmijë.

Eno Popi dhe bashkëshortja e tij janë duke pritur për t’u bërë prindër, ndërsa si rrallë herë, prezantuesi dhe gazetari i njohur ka vendosur të fotografohet me njeriun që i ka rrëmbyer zemrën prej më shumë se 7 vitesh.

Kanë qëndruar përherë larg kamerave dhe kjo ka bërë që të shtohet edhe më shumë kurreshtja për të dy, e më tepër për Atenën, e cila nuk është figurë publike.

Por siç duket, gjithçka i ka rezistuar kohës dhe Eno Popi ka dy dashuri të mëdha që do të kujdesen për të gjithë pjesën tjetër të jetës së tij.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.