Home ShowBiz I heq të gjitha e zhvishet në borë, Olta: Kalova 4 orë...

I heq të gjitha e zhvishet në borë, Olta: Kalova 4 orë tmerri

0

Është kthyer në një personazh VIP në Instagram falë publikimeve të saj tepër joshëse, veçanërisht për meshkujt, por Olta Sheta është njohur nga publiku i gjerë edhe falë pjesëmarrjes në “Big Brother”.

Edhe pse udhëtimi i saj ishte shumë i shkurtër, Olta ra në sy falë pamjes dhe paraqitjes në këtë emision. në atë periudhë ishte brune, ndërsa tani, motra e futbollistit Arjan Sheta është shndërruar në një bionde për t’u pasur zili.

Sëfundmi bukuroshja ka publikuar një set fotografik, thuajse e zhveshur, në dëborë. Për realizimin e këtyre fotove, ajo thotë se ka kaluar një torturë të vërtetë, por se gjithçka ia ka vlejtur.

Olta shprehet:

Kam ndenjur 4 orë aty dhe jam torturuar. Ishte një torturë e vërtetë për ato foto, por mendoj se ia kanë vlejtur”.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.