Ingrit Gjoni superseksi, por dhe pa reçipeta…

Bukuroshja shqiptare Ingrit Gjoni ka hedhur një fotografi në Instagram përmes së cilës edhe një herë tregoi se sa seksi është si femër.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.