Irkenc Hyka rikthen për publikun shqiptar këngëtaren e njohur nga Kosova

0

Pas 8 muajsh, Kaltrina Selimi është rikthyer për një tjetër duet me Irkenc Hykën që do prekë zemrat e gjithë të dashuruarve.

Dy artistët kanë publikuar projektin e ri muzikor “Kthema”. Muzika është punuar nga vetë Irkenci, ndërsa teksti është punuar nga Endrit Mumajesi.

Kënga i dedikohet të gjithë historive të dashurisë që marrin fund. Ka raste që njerëzit pendohen nga një romancë e kaluar, gjë që e kanë treguar në këtë projekt Kaltrina dhe Irkenci.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.