Home ShowBiz Ivanka, një bukuroshe e pasanike

Ivanka, një bukuroshe e pasanike

0

Të trashëgosh një biznes dhe një pasuri jo vetëm në fushën finaciare, por edhe pasuri vlerash është sa e lehtë, po aq edhe e vështirë.

Revista “Forbes” ka bërë një përzgjedhje të trashëgimtarëve femra të cilat kanë arritur sukses në art, sport, biznes dhe në fusha të tjera.

Një nga vajzat që ka tërhequr më së shumti vëmendjen e medias, por edhe të shumë njerëzve të tjerë është Ivanka, vajza e Donald Trump.

E diplomuar në Universitetin e Pensilvanisë, ish-modele dhe anëtare e organizatës “Trump” e tashmë pjesë e administratës së babait të saj në Shtëpinë e Bardhë, trashëgon plot 3 miliardë dollarë.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.