“Ju lutem, vetëm foshnjat jo”: Historia tronditëse e burrit, që humbi gjithçka

0

Një aksident tragjik, i ka marrë gjithçka një burri me emrin Bronko Hoang.

Në aksident mbetën të vdekur në vend gruaja e tij, dhe dy foshnjat binjake që priste të lindte.

Aksidenti tragjik ndodhi në Sidney.

Richard Moananu, 29 vjeç, baba i katër fëmijëve, është përgjegjës për aksidentin.

Ai ishte duke udhëtuar kundravajtje me 45 km/h më shumë se shpejtësia e lejuar, dhe për më tepër, nuk kishte leje drejtimi.

Tashmë ai akuzohet për vrasje.

Bronko Hoang ndërkohë, qëndroi për disa ditë në komo, dhe kur u zgjua, skena ishte e dhimbshme, pasi ai mori vesh se e shoqja Katherinë dhe dy foshnjat e palindura, kishin vdekur.

“Pse Katherine? Ju lutem, jo foshnjat”,” bërtiti ai me sa fuqi kishte, tregon tezja e tij, Pham Crawford.(TemA)

Pamje nga aksidenti tragjik

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.