Home Sport Juventusi zgjedh kapitenin e ri për sfidën me Atalantën

Juventusi zgjedh kapitenin e ri për sfidën me Atalantën

0

Juventus nesër në mbrëmje do të luajë në transfertë kundër Atalantës së Etrit Berishës dhe Berat Gjimshitit.

Por trajneri Massimiliano Allegri do të bëjë disa ndryshime në këtë ndeshje.

Siç raporton “Sky”, kapiteni i skuadrës për “Zonjën e Vjetër” do të jetë sulmuesi argjentinas, Paulo Dybala.

Allegri në konferencën për shtyp deklaroi se Cristiano Ronaldo do e fillojë ndeshjen nga stoli.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.