Home ShowBiz Kate Upton tregon pse është përzgjedhur femra më seksi në botë

Kate Upton tregon pse është përzgjedhur femra më seksi në botë

0

Kate Upton u përzgjodh si femra më seksi në botë nga Maxim dhe 26-vjeçarja tregoi hiret e saj në një seri fotosh shumë provokuese për këtë revistë.

26-vjeçarja ndriçoi në diellin e verës, në një set të realizuar në një ambient të shkretuar.

Titullin e femrës më seksi të vitit më parë e kanë fituar edhe Taylor Swift dhe Miley Cyrus.

up1

up1

up3

up4

up5

up6

up7

up8

up9

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.