Home Politike “Kjo është Rilindja që kushtoi 680 milion euro…”

“Kjo është Rilindja që kushtoi 680 milion euro…”

0

Ish-kryeministri, Sali Berisha në rrjetin social Facebook ka publikuar një video ku duken punëtorët e bashkisë së Belshit të cilët punojnë për të hequr ujin nga sheshi i ri.

Denoncuesi thotë se ky skenar ndodh sa herë bie shi.

Berisha shkruan se kjo është Rilindja që kushtoi 680 milionë euro rrasa guri si në banjot publike nga Kopliku në Konispol!

DENONCIMI:

“Përshëndetje zoti Berisha do të dergoj nje video! Jam një qytetar i Belshit të Elbasanit, por dua që të jetë anonim, për rilindjen urbane haha

Kanë mbaruar punimet, por punëtorët e bashkisë sa herë që bie shi janë me fshesë në dorë për të hequr ujin nga gropat! respekt”.

m

Kjo eshte Rilindja qe kushtoi 680 milione euro rrasa guri si ne banjot publike nga Kopliku ne Konispol!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb"Pershendetje zoti berisha do te dergoj nje vidio jam nje qytetar i belshit te elbasanit por dua qe te jet anonim.per rilindjen urbane haha Kan mbaruar punimet por punetoret e bashkise sa here qe bie shi punetoret jane me fshese ne dore per te hequr ujtin nga gropat respekt"

Posted by Sali Berisha on Friday, January 12, 2018

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.