Home Politike Kryemadhi: Rama është pengesë për integrimin

Kryemadhi: Rama është pengesë për integrimin

0

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhin tha pas seancës se kjo trgeon kapjen e çdo qelize dhe segmenti të shtetit nga mafia.

Paralamentarzimi drejt fundit, po e çojnë drejt vdekjes, tha Kryemadhi në dalje të seancës parlamentare të ditës së sotme.

Rama ka frikë nga drejtësia, tha ajo duke shtuar se drejtësinë do ta marrë populli.

Shqipëria është në duart e bandave kriminale.

Pengesa për negociatat është vetëm Rama, tha kryetarja e LSI-së. Largimi i Ramës i hap rrugë integrimit

I pari që duhet të shkojë në burg është Edi Rama, tha kryetarja e LSI.

Kemi një Kryeminister me …..nëpër këmbë. Ai bën lobime sa nuk dihet se nga janë e se nga vijnë.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.