Kur gjoksi i Bebe Rexhës gati sa nuk po shpërthen

0

Tashmë është kthyer në trend ekspozimi i gjoksit dhe të pasmeve, shkruan Gazeta Blic.

Çdo e dyta këngëtare nuk heziton t’i shfaqë asetet trupore, shpeshherë duke i kthyer ato në armën e tyre më të fortë.

Një gjë të tillë nuk e ka problem aspak ta bëj dhe ylli i muzikës me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha.

Jemi mësuar shpesh që ajo të ekspozojë të pasmet gjigante, por kësaj radhe ajo na ka treguar gjoksin bombastik i cili duket sikur nga momenti në moment do të shpërthejë.

E veshur me një bluzë me mëngë të shkurtëra, teksa mban dorën pas kokës, gjoksi i saj është që bie në sy.

Bebe Rexha ka arritur mjaft sukses me muzikën që ajo bën. Duke qenë të pakta këngëtaret shqiptare në botë, ajo e tregon shpeshherë se ndjehet mjaft krenare dhe për arritjet e Dua Lipas dhe Rita Oras.

Madje me këtë të fundit ato u shfaqen së bashku para tre netëve në “iHeartRadio” ku dhe dhanë një çmim së bashku.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.