Kush është modeli portugez në një lidhje me këngëtaren shqiptare?

0

Në Shqipëri shumë pak persona e njohin Fabion, ama Fibi, këngëtarja joshëse njihet nga një pjesë e madhe e njerëzve.

Jeta e saj private ka qenë gjithnjë e shumë komentuar dhe pas ndarjes nga i dashuri të cilin e bëri publik, ajo nuk ka humbur kohë për të gjetur sërish dashurinë.

Fibi dhe Fabio janë të dy në një marrëdhënie prej një kohe të gjatë. Vajza ka publikuar foto duke u puthur me modelin në fjalë, i cili është shumë i famshëm në Portugali dhe pjesëmarrës në Big Brother Francë.

I riu shkon shpesh edhe në Kosovë për t’u takuar me Fibin.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.