Home Sport Lajm i madh për Inter, Simeone e pranon: Godin mund të largohet

Lajm i madh për Inter, Simeone e pranon: Godin mund të largohet

0

Derisa në Spanjë thonë se nuk është arritur marrëveshja mes Interit dhe Diego Godinit, trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, ka thënë se uruguaiani mund të largohet si lojtar i lirë gjatë verës.

Mediat më të njohura në Itali mbrëmë raportuan se Godin ka arritur marrëveshje me Interin, kur pritet të nënshkruajë kontratë dyvjeçare me zikaltrit në verën që vjen,.

“Atleti dhe Godin janë duke tentuar të gjejnë më të mirën për të dyja palët”, ka thënë Simeone.

“Klubi dhe Godin e dinë se çfarë mendimi kam për këtë. Nëse ai mbetet me ne, do të jetë për të mirën e klubit dhe për të mirën e tij”.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.