Home ShowBiz Landi i bën thirrje Ramës: Bëhu gati për këngë (VIDEO)

Landi i bën thirrje Ramës: Bëhu gati për këngë (VIDEO)

0

Ditën e sotme ne emisionin e përditshëm radiofonik “You & Me” ka marrë pjesë këngëtari i grupit “West Side Family”, Landi Hysi.

Gjatë bisedës u fol edhe në lidhje me kryeministrin Rama dhe këngët që ky grup ka punuar me të.

“Tirona” dhe “Çohu” janë 2 nga këngët të cilat ndonëse kanë kaluar shumë vite njerëzit vazhdojnë t’i këndojnë si atëherë.

I pyetur se si ishte të punonin me të, Landi tregoi se ishte vetë Rama ai që kërkoi bashkëpunim, duke e dikur mirë se çfarë donte.

“West Side Family ka shumë kërkesa ndaj vetes, pavarësisht se përkrahim njërin krah, kjo nuk do të thotë se jemi kalë karroce dhe i shkojmë nga pas.

Ne do bëjmë një këngë shumë shpejt. Edo bëhu gati sepse të ka rënë popullariteti.”- shprehet Landi.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.