Luana, moderatorja më joshëse e ekraneve shqiptare

0

Moderatorja Luana Vjollca është një ndër femrat më të komentuara të ekranit shqiptar.

Ajo është shumë e përfolur në mediat rozë sidomos për linjat bombastike trupore dhe bukurinë e saj.Duke qenë një femër tejet atraktive ajo gjithnjë përflitet për dukjen e saj.

Vjollca është një ndër personazhet më të komentuara sa i përket jetës private, kjo edhe për shkak të lidhjes me biznesmenin Krenar Çoçajn, por që asnjëherë nuk e ka konfirmuar një gjë të tillë.

Në rrjetin social Instagram bukuroshja ka postuar një fotografi ku ajo merr vëmendjen e të gjithëve me bukurin e saj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.