Home ShowBiz Me ardhjen e Fifit këngëtarja e njohur largohet nga ‘Shiko kush luan’

Me ardhjen e Fifit këngëtarja e njohur largohet nga ‘Shiko kush luan’

0

Disa javë më parë u përhap lajmi se Luna dhe Fifi kishin bërë sherr dhe për këtë arsye moderatoja e kishte zëvëndësuar atë më një këngëtare tjetër të njohur Marsela Çibukaj.

Por ishte vetë Fifi i cila më anë të një statusi sqaroi se largimi isaj ishte për asryse se i kishte mbaruar kontrata me Top Channel, por marrëdhëniet e saj me Luanën ishin shumë të mira.

Mirëpo në videon promo të emisionit të publikuar nga Luana në profilin e saj në Instagram në një moment shihet Fifi duke këndon në skenë, teksa u tha se në vend të saj do të ishte Marsela.

Mesa duket Fifi ka lidhur sërish marrëdhënie pune me Luanën dhe stafin e saj, ndërsa nuk shfaqet për asnjë moment këngëtarja Marsela Çibukaj.

Ende nuk dihet nëse largimi i saj është vetëm për këtë puntatë nga ‘Shiko kush luan’ apo është përfundimtar.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.