Home ShowBiz Më e mirë e ëma apo e bija? Këngëtarja shqiptare prezanton nënën

Më e mirë e ëma apo e bija? Këngëtarja shqiptare prezanton nënën

0

Këngëtarja e njohur Orhidea Latifi e njohur si Kida është një ndër më të pëlqyerat nga të rinjtë shqiptarë.

73370-640-0-5a58be1ce34cd

E përmendur nga mediat shpesh për stilin e veçantë, Kida bën një jetë luksoze me makina dhe rroba të shtrenjta.

Gjithashtu ajo komentohet shpesh për pamjen e saj të jashtme, që tërheq vëmendje shpesh.

Por një foto e publikuar ditën e sotme në profilin e saj tregon se në fakt këngëtarja e ka të trashëguar bukurinë natyrale.

Ajo ka pozuar krah prindërve të saj, ndërsa i ka prezantuar në publik përmes postimit në Instagram.

Ajo që vihet re është se nëna e Kidës në fakt ngjan shumë e re, si të ishtë motra e saj. Bukuria e së ëmës ka tërhequr edhe vëmendjen e ndjekësve të këngëtares, të cilët nuk i kanë kursyer komentet komplimentuese.

73364-640-0-5a58be1ce05a3

73368-640-0-5a58be1ce2558

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.