Home Kryesore Meta mbledh Këshillin e Sigurisë Kombëtare. Rama largohet

Meta mbledh Këshillin e Sigurisë Kombëtare. Rama largohet

0

Kryeministri Rama dhe ministri Xhafaj po zhvillojnë një takim me presidentin Iliri Meta në ambientet e presidencës, ndërsa ne të njëjtën mbledhje janë prezentë edhe anëtarë të Këshillit të Sigurisë Kombëtare dhe po ashtu te pranishem jane edhe Damian Gjiknuri, Arben Ahmetaj, Olta Xhaçka si dhe Helidon Bendo.

Burimet e “Panorama” bejne me dije se Rama ka qendruar vetem 50 minuta dhe eshte larguar per shkak te axhendes.

Kjo mbledhje ka qenë e planifikuar 2 javë më parë, ndërsa pritet që sot në orën 18:30, Xhafaj të dalë në konferencë para mediave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.