Ndërron jetë turisti në plazhin e Durrësit

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në plazhin e Durrësit, rreth mesditës së sotme, ku një turist ka ndërruar jetë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:00, ku turisti i moshës rreth 70 vjeç, është futur për tu larë dhe ka pësuar atak kardiak.

Turisti u transportua me urgjencë drejt Spitalit të Durrësit, por nuk ka mundur të mbijetojë.

Ende nuk është bërë i ditur identiteti i viktimës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.