Home Sport “Neymar do t’i bashkohet Real Madridit”

“Neymar do t’i bashkohet Real Madridit”

0

Sulmuesi i PSG-së, Neymar vazhdimisht është i lidhur e një kalim në Real Madrid, ani pse vetëm shtatë muaj më parë kaloi në PSG
Mbrojtësi i majtë brazilian, Marcelo beso se Neymar një ditë do të luajë për skuadrën spajnolle, Real Madrid.

Ai beson se lojtarët më të mirë duhet të luajnë për Realin dhe i tillë është Neymar.

“Mendojë se Neymar një ditë do të luajë për Realin”, tha fillimisht Marcelo për Esporte Interativo.

“A do të përshtatej Neymar në Real? Natyrisht që po. Do të ishte shumë mirë për skuadrën nëse ai vjen”, vazhdoi ai.

“Sipas mendimit tim, lojtarët më të mirë duhet të luajnë gjithmonë për këtë skuadër”.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.