Home Sport Një tjetër futbollist i kombëtares mbështet Dukën, na ke udhëhequr drejt ëndrrave...

Një tjetër futbollist i kombëtares mbështet Dukën, na ke udhëhequr drejt ëndrrave tona të fëmijërisë

0

Zyrtarimi i Dukës si kandidat për zgjedhjet e ardhshme në krye të Federatës Shqiptare të Futbollit ka sjellë reagimet e disa figurave të njohura.

Pas kapitenit Ansi Agolli, një tjetër futbollist kuqezi del hapur në mbështetje të Dukës për mandatin e 5-t në krye të FSHF-së. Bëhet fjalë për Andi Lilën i cili në rrjetet sociale ka shkruar: “Të uroj me zemër të fitosh dhe suksese. Na ke udhëhequr drejt ëndrrave tona te fëmijërisë.”

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.