Home Kryesore Njihuni me femrat më të bukura shqiptare, pa silikon dhe pa lakuriqësi

Njihuni me femrat më të bukura shqiptare, pa silikon dhe pa lakuriqësi

0

Studimet e fundit tregojnë se ka gjithnjë e më shumë femra, të cilat janë të bukura, kanë stil, bëjnë karrierë, dhe po ashtu fitojnë famë në një kohë shumë të shkurtër. E njëjta gjë ka ndodhur edhe në Shqipëri.

Vajza të reja, shumë të bukura kanë arritur të bëhen shumë të njohura dhe të pëlqyera për publikin në një kohë rekord. E kjo sigurisht falë bukurisë, hireve të tyre.

Besoj se jemi të gjithë dakord që gjatë kohët e fundit ekranet shqiptare dhe po ashtu rrjetet sociale kanë qenë të mbushura plot me vajza të bukura, aq sa është e vështirë t’i listosh të gjitha.

Vajza të reja, shumë të bukura , me operacione apo pa, kanë arritur të bëhen shumë të njohura dhe të pëlqyera për publikun në një kohë rekord.

Pavarësisht se koncepti i bukurisë sot ‘selikonizuar’ ende ka femra të cilat janë të bukura se të tilla kanë lindur.

Fonika Kau

Kristina Bakiu

Ema Kadriu

Beatrix Ramosaj

Adrola Dushi

Almeda Abazi

Image result for Almeda Abazi

Xhesika Berberi

Megi Luka

Alesia Noka

Orinda Huta

 

 

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.