Noizy shpërthen kunder komentuesit në Instagram: Ik se po tq……

0

Diten e sotme me një postim në instagram këngëtari Noizy ka kërkuar ndihmen e fansave për të ndihmuar një vajz të vogel, e cila është djegur dhe ka nevoj te trasportohet në Itali për të ju nenshtruar një operacioni.
Noizy ka marr qindra komente positive, por njeri nga komentuesit duket se e ka nevrikosur shum Noizyn i cili i është kthyer në mënyr shum vulgare komentuesit. Siç duket këngëtari është pendur shum shpejt sepse komenti shum shpejt është fshirë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.