Home ShowBiz Olsin e BB9 më i dashuruar se kurrë

Olsin e BB9 më i dashuruar se kurrë

0

Ish-banori i Big Brother Olsi Klosi që pas ndarjes nga Fjorentina duket se është duke e shijuar pafund lidhjen e tij të re.
Ai ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet i shtrirë me kurriz, ndërkohë që shpinën e ka të mbushur me puthje nga bukuroshja brune.

Duket se ish-banori i Brother është më i dashuruar se asnjëherë dhe më i lumtur se kurrë në lidhjen e tij të re.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.