“Paratë e grabitjes se shekullit u gjetën”, ja ç’thotë Berisha

0

TIRANË- Ish-kryeministri Sali Berisha komenton deklaratën e ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj për grabitjen në aeroportin e Rinasit.

Berisha thotë se sipas Lleshajt, paratë janë djegur. Për ish-kryeministrit, ky është një pranim i vjedhjes shtetërore elektorale të kryeministrit Rama.

POSTIMI I BERISHËS
Paratë e grabitjes se shekullit u gjeten!
Pranohet vjedhje shtetërore elektorale nga Edvin Kristaq Hajni!
Miq, mbrëmë nëpërmjet Vasal Kimikut, Edvini bëri deklaratën që nuk ja rrokte kujt mendja njeriu në botë. Ai tha se paratë janë djegur, me fjalë të tjetra:
– i grabitem për t’u ngrohur dhe,
– nuk i morëm për të blerë vota..! sb

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.