Home ShowBiz Pas një pauze rikthehet Enrique Iglesias

Pas një pauze rikthehet Enrique Iglesias

0

Enrique Iglesias ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e tij.

Dhe kësaj pritjeje duket se i ka ardhur fundi, meqë përmes rrjetit social Instagram, ai ka njoftuar që të premten do të publikohet kënga e re në bashkëpunim me Bad Bunny.

Këngëtari e ka postuar edhe një video të shkurtër, të shkëputur nga videoklipi.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.