Home ShowBiz Për Arbanën sot nuk është thjesht “Shën Valentini”!

Për Arbanën sot nuk është thjesht “Shën Valentini”!

0

Ndonëse dita e sotme përkon me ditën e të dashuruave për moderatoren Arbana Osmani ka një domethënie më shumë.

E ëma e saj në ditën e sotme feston ditëlindjen dhe Arbana nuk mund të mos publikonte një foto me të.

“Gëzuar ditëlindjen shpirti im,”-shkruan Arbana.

Nga kjo foto shohim se nënë e bijë ngjajnë shumë me njëra-tjetrën dhe gjithashtu transmetojnë mjaft dashuri.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.