Presidenti Meta në Forumin e Bakusë, takon liderët e rajonit

0

Ilir Meta, kreu i shtetit po merr pjesë në Forumin e 7 Global të Bakusë

Në një postimi në rrjetin social Facebook Meta thekson se është bashkë me liderë të rajonit, të gjithë pjesmarrës në këtë takim të rëndësishëm ndërkombëtar.

Presidenti ka postuar një foto përpara nisjes së Forumit të 7 Global të Bakusë, ku është takuar me Presidentit të Malit të Zi, Gjukanoviç, Kryeministrit të Bullgarisë, Borisov dhe Bashkë-Presidentit të Bosnjë-Hercegovinës, Xhaferoviç.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.