Home Kryesore Presidenti Trump takon dhe bën foto me kryeministrin Rama

Presidenti Trump takon dhe bën foto me kryeministrin Rama

0

Më në fund Edi Rama takon dhe bën foton e vitit me presidentin e SHBA Trump. Gjatë sesionit të OKB kryeministri Rama ndodhet në SHBA dhe sot është pritur nga Presidenti Trump. Siç duket edhe në foto palët janë të entuziazmuar, aqsa nuk duken shenjat e dikurshme të sulmit të kryeministrit shqiptar ndaj kandidatit presidencial Trump.

Kjo foto mbyll përfundimisht thashethemet se Edi Rama mezi shikohet nga Shtëpia e Bardhë. Edi Rama e arriti edhe këtë ditë: Foto me Presidentin e SHBA, Donald Trump. Edi Rama ka dalë me bashkëshorten Lindën, kurse Donald Trump me Melanie Trump.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.