Home ShowBiz Pushime përrallore me miliarderin rumun, Angela Martini provokon sërish

Pushime përrallore me miliarderin rumun, Angela Martini provokon sërish

0

Modelja e famshme me origjinë shqiptare Angela Martini është duke shijuar muajin e mjaltit pak kohë pas martesës së saj të fshehtë.

ij;o

Bukuroshja lidhi kurorë në privatësi të plotë me miliarderin rumun Dragos Savulescun, ndërsa të dy shfaqen shumë të dashuruar në rrjetet sociale.

22

Ata janë një çift që i do shumë udhëtimet, dhe pikërisht për këtë arsye po kalojnë muajin e mjaltit në Afrikën Jugore, në ishujt Seychelles, nga ku kanë postuar shumë foto dhe video.

angela

Modelja ka provokuar sërish me foto të nxehta, nga bregu i detit ku po pushojnë.

fgvr

Nuk kanë munguar as vendet përrallore ku çifti ka kaluar, dhe nuk janë treguar të rezervuar as për sa i përket destinacionit të radhës.

uilh

Ai do të jetë ishulli Fregatë, i njohur për breshkat e detit shumë të mëdha, dhe pamjen ekzotike të mrekullueshme. Epo kjo jetë për Angelën paska qenë!

73437-640-0-5a590bb8f0837

73441-640-0-5a590bb8f301c

73443-640-0-5a590bb8f3428

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.