Rama nxjerr videon nga Rruga e Arbërit: Sa më shumë të lehin qentë …

0

Kryeministri Edi Rama e ka nisur kete dite te pare te javes me postimin e nje videoje nga punimet ne kantierin e Rrugës së Arberit.

Teksa ndan me miqte dhe ndjekesit e tij ne rrjetin social Facebook, pamjet nga punimet, nuk harron te thumboje gjithe kritiket.

“Sa më shumë të lehin qentë aq më të frymëzuar e të vendosur jemi për ta bërë Shqipërinë që duam”- shkruan ai.

Mesazhi i Rames

MIRËMËNGJES 😀

dhe me këto pamje që s’kanë nevojë për koment nga kantieri i Rrugës së Arberit, duke ju siguruar të gjithë se sa më shumë të lehin qentë aq më të frymëzuar e të vendosur jemi për ta bërë Shqipërinë që duam, ju uroj një javë të mbarë 👍

MIRËMËNGJES 😀dhe me këto pamje që s'kanë nevojë për koment nga kantieri i Rrugës së Arberit, duke ju siguruar të gjithë se sa më shumë të lehin qentë aq më të frymëzuar e të vendosur jemi për ta bërë Shqipërinë që duam, ju uroj një javë të mbarë 👍

Gepostet von Edi Rama am Sonntag, 10. Februar 2019

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.