Home Aktualitet Reshjet e dëborës vështirësojnë udhëtimin në Rrugën e Kombit. Pamjet live

Reshjet e dëborës vështirësojnë udhëtimin në Rrugën e Kombit. Pamjet live

0

Reshjet e dëborës e kanë vështirësuar udhëtimin në rrugë.

Pamje që vijnë nga Rruga e Kombit tregojnë se situata është e vështirë.

Përveç reshjeve të dëborës, duket se një problem është edhe mjegulla.

Siç duket në pamjet e mbërritura në redaksinë e SYRI.net vetëm pak minuta më parë, situata është e vështirë dhe shikueshmëria në rrugë është e kufizuar.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.