Home Aktualitet Robert Ndrenika ka ditëlindjen, Luan Rama e kujton me një mesazh urimi

Robert Ndrenika ka ditëlindjen, Luan Rama e kujton me një mesazh urimi

0

Aktori i mirënjohur i skenën Robert Ndrenika feston ditën e sotme 76-vjetorin e lindjes. Një urim për të ka ardhur dhe nga politika.

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Luan Rama, në një status në Facebook, ka bërë një mesazh urimi për Robert Ndrenikën

“Jetë të gjatë, shëndet të mirë dhe gëzime e mirësi pafund për ju i dashur Berti, që me artin e dashurinë që na ke falur, na ke dhënë një referencë krenarie!,” shkruan ai.

Statusi i Luan Ramës

Një urim zemre për “Artistin e Popullit” Robert Ndrenika në ditën e lindjes:

Jetë të gjatë, shëndet të mirë dhe gëzime e mirësi pafund për ju i dashur Berti, që me artin e dashurinë që na ke falur, na ke dhënë një referencë krenarie!

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.