Home Sport Ronaldo këshillon Icardin: Duhet të qëndrojë te Interi

Ronaldo këshillon Icardin: Duhet të qëndrojë te Interi

0

Ronaldo thotë se Icardi nuk duhet të largohet nga Interi.
Chelsea, Bayern Munichu, PSG-ja, Real Madridi e shumë klube tjera kanë shprehur interesimin për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi.

Por, fenomeni Ronaldo e ka këshilluar argjentinasin që të mos lëvizë nga Serie A.

“Ndihet mirë te Interi. Është lojtar që ka treguar kualitete te Interi, e duan tifozët dhe kjo është pse unë mendoj se ai duhet të qëndrojë”, tha Ronaldo.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.