Selena Gomez shfaqet me të motrën në premierën e “Frozen 2”

Premiera e filmit të dytë  “Frozen” u zhvillua u Los Angelos ku ishin të pranishëm, personazhe të njohur nga shoëbizi botëror.

Padyshim vëmendjen në këtë premierë e kanë tërhequr dy motrat, Selena Gomez dhe vogëlushja 6-vjeçare Grace Teefey. Dy motrat u shfaqen të veshura në petkun e personazheve të filmit.

Selena ishte e ngjashme me Anna-n, ndërsa Grace me protagonisten e filmit, Elsa-n. Ato pozuan në tapetin e kuq duke e shijuar shumë këtë moment.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.