Home ShowBiz Shën Valentinin i Eni Koçit dhe Genc Prelvukaj

Shën Valentinin i Eni Koçit dhe Genc Prelvukaj

0

TIRANE – Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi duket se jane në ditët më të mira të tyre. Çifti i ri i show bizz-it ka kaluar bashkë festën e të dashuruarve, Shën Valentinin.

Eni dhe Genc janë një nga çiftet e shoëbizit më të komentuar në media sidomos, që kur lidhja e tyre u zbulua me anë të fotove ku u kapën mat.
Sot, Shën Valentini i ka gjetur pranë njëri-tjetrit e këtë e ka zbuluar vetë Eni me postimin e saj të fundit në Instastory.

Këngëtarja shfaqet duke udhëtuar me makinë në Prishtinë, aty ku jeton Genci. Ditën e djeshme, këngëtarja e konfirmoi që është në një lidhje me anë të një video në Instastory ku shkruante se është e dehur në dashuri.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.