Home Bota Sherr në rrugë, i riu goditet disa herë me tullë kokës

Sherr në rrugë, i riu goditet disa herë me tullë kokës

0

Ky është momenti tronditës ku një burrë goditet disa herë me tullë kokës nga një grup të rinjsh.

Ai u godit disa herë me grushte në fytyrë dhe 6 herë më tullë mbrapa kokës dhe në trup.

Grindja ka ndodhur të premten me 8 qershor në një rrugë banimi në Alum Rock, Birmingham, por pamjet janë publikuar vetëm tani.

Policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.