Sherri me Alketa Vejsiun, Dalina bën deklaratën e fortë

0

Në median rozë u bë i njohur, sherri mes Alketa Vejsiut dhe Dalina Buzit, por të tjera detaje kanë dalë në skenë. E ftuar në emisionin ‘Thumb’, ajo nuk i ka shpëtuar as pyetjes thumbuese se si vijon marrëdhënia e saj me Alketa Vejsiun, që pas grindjes që pati mes tyre.

Dalinda njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë dhe ka folur pa filtra, duke treguar edhe se si ndodhi sherri. Madje ka deklaruar se Alketën nuk e ka pasur kurrë shoqe.

Unë Alketën nuk e kam pas kurrë shoqe, as gjak. U bë publike sepse ishte në emocion e sipër. Këto janë gjëra pune, jo personale. Ishte një gjë biznesi. Aty janë dy koka pa menaxher që të sqarojë gjithçka. Në lidhje me një person tjetër, u përplasëm nëpër chat-e. Ka qenë rastësisht, është pak personale si histori… Kur ndodhin gjërat të tilla nuk është se prekesh. Nuk është se mua më ka prekur shoqja ime e fëmijërisë apo atë e ka prekur shoqjae saj e fëmijërisë, një gjë në familje apo një gjë me burrin, por bëhen të mëdha mediatikisht. Zgjati më pak se ne nuk u takuam. Ne kemi punuar bashkë dhe s’kemi pas probleme, por kjo gjëja filloi të më acaronte dhe unë e shkruajta. Plus dhe emri i Alketës aty e bëri të madhe si gjë.”-është shprehur Dalina Buzi, në lidhje me marrëdhënien e saj me Alketa Vejsiun.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.