Home Sport Shuhen shpresat për kthimin e Ronaldos në Manchester United

Shuhen shpresat për kthimin e Ronaldos në Manchester United

0

Kontrata e re e Jose Mourinhos me “Djajtë e kuq” e ka shuar çdo shpresë për kthimin e Cristiano Ronaldos në Manchester Unitedit, sipas Le10Sport.

Raportohet se Ronaldo është i pavendosur në kryeqytetin spanjoll dhe mund të largohet nëse Real Madridi nuk i ofron kontratë të re.

Megjithatë, Ronaldo nuk do t’i ribashkohet “Djajve të kuq”, sepse nuk dëshiron të punojë nën urdhrat e Mourinhos pasi i kishte prishur marrëdhëniet me të në fund të qëndrimit të trajnerit aktual të Unitedit në Real Madrid.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.